Zëri Islam
Es selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Ju deshirojme caste te mira ne forumin 'Zeri Islam', duke deshiruar qe te perfitoni nga ky forum.
Ne qofte se nuk jeni te regjistruar ne forum, atehehere klikoni ne butonin Regjistrohu dhe kjo nuk do te ju marre kohe me shume se 30 sec, ne qofte se jeni i regjistruar, atehere mund te hyni ne forum, duke klikuar ne butonin Identifikohu.
Zëri Islam
Es selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Ju deshirojme caste te mira ne forumin 'Zeri Islam', duke deshiruar qe te perfitoni nga ky forum.
Ne qofte se nuk jeni te regjistruar ne forum, atehehere klikoni ne butonin Regjistrohu dhe kjo nuk do te ju marre kohe me shume se 30 sec, ne qofte se jeni i regjistruar, atehere mund te hyni ne forum, duke klikuar ne butonin Identifikohu.
Zëri Islam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zëri Islam


 
ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi
Es selamu alejkum vellezer dhe motra. Forumi "Zeri Islam" me permbajtje fetare, sapo eshte hapur dhe ka nevoje per anetare. Ndihmoni te perhapet fjala e All-llahut.
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Kujtimi (163)
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_lcapNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Voting_barNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_rcap 
abdullahemin-besnikmumin (30)
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_lcapNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Voting_barNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_rcap 
Mustaf (16)
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_lcapNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Voting_barNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_rcap 
Armendi (15)
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_lcapNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Voting_barNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_rcap 
arbnora (13)
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_lcapNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Voting_barNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_rcap 
antimunafikun (9)
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_lcapNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Voting_barNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_rcap 
albert (3)
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_lcapNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Voting_barNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_rcap 
fatlume neziri (3)
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_lcapNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Voting_barNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_rcap 
Ardita (1)
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_lcapNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Voting_barNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_rcap 
Muhamedin.K (1)
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_lcapNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Voting_barNë qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Vote_rcap 
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Zekati
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Icon_minitimeSat Sep 17, 2011 4:01 am nga Armendi

» enis rama , nevoja jone per ALLAHUN
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Icon_minitimeSat Sep 17, 2011 3:53 am nga Armendi

» Ramazani
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Icon_minitimeSat Sep 17, 2011 3:46 am nga Armendi

» Njëzet e dy pyetje prej priftit për muslimanin,e një pyetje nga muslimani!
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Icon_minitimeMon Jun 20, 2011 10:54 am nga Kujtimi

» libri riajdu salihi vellimi i pare ne shitje
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Icon_minitimeMon Jun 20, 2011 10:53 am nga Kujtimi

» rruga me eshkurter per ne xhennet - enis rama
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Icon_minitimeThu Jun 09, 2011 2:37 pm nga abdullahemin-besnikmumin

» Teoria e re: Ne fakt njeriu nuk e mka prejardhjen prej majmunit
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Icon_minitimeWed Jan 05, 2011 1:43 am nga Kujtimi

» Hadithi i dites
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 11:22 pm nga Kujtimi

» Të diplomuarit e parë të akademisë pedagogjike islame në Gjermani
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 11:18 pm nga Kujtimi

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 30 më Mon Sep 20, 2021 3:12 pm
Statistikat
Forumi ka 55 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri marisoltompson

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 210 artikuj v 152 temat
Ora
Affiliates
free forum
Vizitat nderkombetare
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Labels=0
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kujtimi
Admin
Admin
Kujtimi


Numri i postimeve : 163
Pikët : 523
Allahu të shpërbleftë : 4
Join date : 31/08/2010
Age : 31
Location : Prizren

Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Empty
MesazhTitulli: Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane    Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 11:06 pm

Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane - Islam Gjakova.net

Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane 200-150_1293786791

Ky kanal televiziv do të mbulojë të gjitha lajmet info dhe ngjarjet përkatëse në lidhje me pakicën myslimane të Italisë dhe në lidhje me aktivitetet e qendrave islamike të rajoneve të ndryshme në këtë vend

Hamze Rikardo, përgjegjës për informim i Unionit të Pakicave Myslimane të Italisë, në lidhje me këtë është shprehur: “Ky union ka vendosur që selia e transmetimit të këtij kanali televiziv të jetë në kryeqytetin e Italisë, në Romë, dhe qysh tash kanë filluar analizat dhe studimet për të siguruar shpenzimet e transmetimit të programeve të këtij kanali televiziv si dhe për sigurimin e të ardhurave të personelit të këtij kanali televiziv”.

Ai ka shtuar: “Unioni i Pakicave Myslimane të Italisë u ka dërguar letër drejtuesve të gjitha qendrave islamike në këtë vend dhe ka kërkuar prej tyre që të japin propozimet dhe sugjerimet si dhe pikëpamjet e tyre në lidhje me këtë kanal televiziv dhe programet që do të transmetohen”.

Ai, më tutje, ka sqaruar: “Duke pasur parasysh se shumica e myslimanëve të Italisë janë emigrantë të cilët nuk dinë shumë mirë të lexojnë në gjuhën italiane, Unioni i Pakicave Myslimane të Italisë ka vendosur të përqendrohet më shumë në mediet vizive”.

Në vazhdim ai ka thënë: “Ky kanal televiziv për mbulimin e lajmeve, do të ketë disa gazetarë në tërë Italinë dhe, përveç kësaj, do të jetë nikoqir i personaliteteve të dalluara myslimane.”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://zeri-islam.albanianforum.net
 
Në qarkullim kanali i parë islam në gjuhën italiane
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Islam
» FILOZOFIA E MARTESËS NË ISLAM
» Xhamia e parë në Arktik
» Kunata e Toni Blerit konvertohet në Islam
» Refleksione të shkurtra rreth perceptimit të Allahut në Islam

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zëri Islam :: Fillimi :: Lajme islame-
Kërce tek: