Zëri Islam
Es selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Ju deshirojme caste te mira ne forumin 'Zeri Islam', duke deshiruar qe te perfitoni nga ky forum.
Ne qofte se nuk jeni te regjistruar ne forum, atehehere klikoni ne butonin Regjistrohu dhe kjo nuk do te ju marre kohe me shume se 30 sec, ne qofte se jeni i regjistruar, atehere mund te hyni ne forum, duke klikuar ne butonin Identifikohu.
Zëri Islam
Es selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Ju deshirojme caste te mira ne forumin 'Zeri Islam', duke deshiruar qe te perfitoni nga ky forum.
Ne qofte se nuk jeni te regjistruar ne forum, atehehere klikoni ne butonin Regjistrohu dhe kjo nuk do te ju marre kohe me shume se 30 sec, ne qofte se jeni i regjistruar, atehere mund te hyni ne forum, duke klikuar ne butonin Identifikohu.

Zëri Islam 
ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi
Es selamu alejkum vellezer dhe motra. Forumi "Zeri Islam" me permbajtje fetare, sapo eshte hapur dhe ka nevoje per anetare. Ndihmoni te perhapet fjala e All-llahut.
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Kujtimi (163)
Forumi Rinor Vote_lcapForumi Rinor Voting_barForumi Rinor Vote_rcap 
abdullahemin-besnikmumin (30)
Forumi Rinor Vote_lcapForumi Rinor Voting_barForumi Rinor Vote_rcap 
Mustaf (16)
Forumi Rinor Vote_lcapForumi Rinor Voting_barForumi Rinor Vote_rcap 
Armendi (15)
Forumi Rinor Vote_lcapForumi Rinor Voting_barForumi Rinor Vote_rcap 
arbnora (13)
Forumi Rinor Vote_lcapForumi Rinor Voting_barForumi Rinor Vote_rcap 
antimunafikun (9)
Forumi Rinor Vote_lcapForumi Rinor Voting_barForumi Rinor Vote_rcap 
albert (3)
Forumi Rinor Vote_lcapForumi Rinor Voting_barForumi Rinor Vote_rcap 
fatlume neziri (3)
Forumi Rinor Vote_lcapForumi Rinor Voting_barForumi Rinor Vote_rcap 
Ardita (1)
Forumi Rinor Vote_lcapForumi Rinor Voting_barForumi Rinor Vote_rcap 
Muhamedin.K (1)
Forumi Rinor Vote_lcapForumi Rinor Voting_barForumi Rinor Vote_rcap 
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Zekati
Forumi Rinor Icon_minitimeSat Sep 17, 2011 4:01 am nga Armendi

» enis rama , nevoja jone per ALLAHUN
Forumi Rinor Icon_minitimeSat Sep 17, 2011 3:53 am nga Armendi

» Ramazani
Forumi Rinor Icon_minitimeSat Sep 17, 2011 3:46 am nga Armendi

» Njëzet e dy pyetje prej priftit për muslimanin,e një pyetje nga muslimani!
Forumi Rinor Icon_minitimeMon Jun 20, 2011 10:54 am nga Kujtimi

» libri riajdu salihi vellimi i pare ne shitje
Forumi Rinor Icon_minitimeMon Jun 20, 2011 10:53 am nga Kujtimi

» rruga me eshkurter per ne xhennet - enis rama
Forumi Rinor Icon_minitimeThu Jun 09, 2011 2:37 pm nga abdullahemin-besnikmumin

» Teoria e re: Ne fakt njeriu nuk e mka prejardhjen prej majmunit
Forumi Rinor Icon_minitimeWed Jan 05, 2011 1:43 am nga Kujtimi

» Hadithi i dites
Forumi Rinor Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 11:22 pm nga Kujtimi

» Të diplomuarit e parë të akademisë pedagogjike islame në Gjermani
Forumi Rinor Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 11:18 pm nga Kujtimi

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 30 më Mon Sep 20, 2021 3:12 pm
Statistikat
Forumi ka 55 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri marisoltompson

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 210 artikuj v 152 temat
Ora
Affiliates
free forum
Vizitat nderkombetare
Forumi Rinor Labels=0
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Es Selamu Alejkum We Rahmetullahi We Berekatuhu
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Fillimi

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajme islame

Lajme nga bota islame
5861Teoria e re: Ne ...
Wed Jan 05, 2011 1:43 am
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Forumi "Zeri Islam"

Forumi Zeri Islam, informata rreth forumit dhe ndryshimet qe behen ne te
22Konkurs per mode...
Thu Oct 21, 2010 11:41 pm
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ndihme rreth forumit

Per cdo pyetje rreth forumit, ketu mund te kerkoni ndihme
45Si te postoj nje...
Wed Oct 06, 2010 3:03 pm
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezentimi i anëtarëve

Qe te njohtohemi sa me mire, atehere ketu prezentoheni
49un si nje person...
Fri Dec 24, 2010 7:19 am
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Forumi Rinor Empty
 

Kushtet e Islamit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shehadeti

Kushti i pare i fese islame
33KUPTIMI I FJALËS...
Tue Nov 02, 2010 5:49 pm
Mustaf Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Namazi

Kushti i dyte i islamit, namazi dhe rregullat e tij
33BILBILI I XHAMIS...
Wed Nov 10, 2010 3:40 pm
abdullahemin-besnikmumin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ramazani

Agjerimi dhe rregullat e tij
14Ramazani
Sat Sep 17, 2011 3:46 am
Armendi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Zekati

Zekati dhe rregullat e tij
12Zekati
Sat Sep 17, 2011 4:01 am
Armendi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Haxhxhi

Haxhi dhe rregullat e tij, kushti i fundit i islamit
11Haxhxhi
Wed Oct 06, 2010 1:34 am
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Forumi Rinor Empty
 

Zeri Islam

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuran

Libri i shenjte i shpallur pejgamberi s.a.u.s dhe komentimi i tij
22Mrekullia matema...
Tue Nov 02, 2010 4:25 pm
Mustaf Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pejgamberi s.a.u.s

Rreth jetes se pejgamberit tone te dashur s.a.u.s.
45Dhembshuria dhe ...
Tue Nov 02, 2010 4:07 pm
Mustaf Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sunneti dhe hadithi

Gjithqka rreth sunnetit te pejgamberit s.a.u.s dhe hadithe e transmetuara
3330 hadithe te Re...
Tue Nov 02, 2010 5:08 pm
Mustaf Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

As-habet e profetit s.a.u.s

Kush ishin shoket e pejgamberit tone s.a.u.s...?
22Omeri Ibn El-Hat...
Wed Oct 06, 2010 2:04 pm
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tregime Islame

Tregime islame, te ndryshme...
68Njëzet e dy pyet...
Mon Jun 20, 2011 10:54 am
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Keshilla Islamike

Keshilla..fjale te urta te dijetareve...
46Mos e nënçmoni v...
Tue Nov 02, 2010 4:09 pm
Mustaf Shiko mesazhin e fundit
Forumi Rinor Empty
 

Tema islame

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Mjekesia e te derguarit s.a.u.s

Mjekesia e te derguarit Muhammed s.a.u.s. dhe metodat e sherimit
22Mrekullit e Fare...
Thu Oct 07, 2010 8:40 am
abdullahemin-besnikmumin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Familja ne islam

Si duhet te jete nje familje islame...
28fejesa e te rin...
Wed Oct 20, 2010 1:37 pm
abdullahemin-besnikmumin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Femra ne islam

Femra ne islam, pozita dhe roli i saj
38Besimtaret që s’...
Tue Nov 02, 2010 6:03 pm
Mustaf Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Dijetarët islamë

Ketu do te postohet per dijetaret e fese islame, jeta e tyre, kontributi i tyre etj...
33THEMELUESIT E KA...
Tue Nov 02, 2010 4:17 pm
Mustaf Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Librat islamë

Te gjithe librat islam...
12libri riajdu sa...
Mon Jun 20, 2011 10:53 am
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pyetje dhe pergjigjje

Cdo pyetje apo nevoje qe keni, ate mund ta parashtroni ketu...
11Si të kërkosh gr...
Wed Oct 20, 2010 10:18 pm
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Revista Islame

Revistat islame qe ekzistojne
00
Asnjë mesazh i ri

Video

Ketu mund te gjeni video islame
1016enis rama , nevo...
Sat Sep 17, 2011 3:53 am
Armendi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Fotografi islame

Ketu mund ti gjeni fotografi islame...
18Xhamia e madhe -...
Wed Oct 20, 2010 1:19 pm
antimunafikun Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Kuriozitete te ndryshme...
22Zbulohet në arki...
Wed Oct 06, 2010 10:38 pm
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Te ndryshme

Tema te ndryshme qe nuk gjenden neper rubrikat tjera, si p.sh. intervista, biseda, e gjera te ndryshme
55Çështje të cilat...
Tue Nov 02, 2010 4:04 pm
Mustaf Shiko mesazhin e fundit
Forumi Rinor Empty
 

Tjera

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Krishterizmi

Feja katolike dhe mendimi i tyre karshi fejes islame
00
Asnjë mesazh i ri

Çifutët

Kush jane cifutet dhe mendimi i tyre karshi fejes islame...
12histori evertet ...
Wed Oct 06, 2010 8:24 am
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Grupacionet tjera

Dhe grupet e tjera...
00
Asnjë mesazh i ri

Shkenca dhe teknologjia

Zbulimet me te fundit rreth shkences dhe teknologjise
33Vatikani kundër ...
Tue Oct 26, 2010 2:54 am
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema tjera

Tema tjera islame qe nuk gjenden ne rubrikat tjera
813Kur vdes zemra j...
Wed Oct 20, 2010 10:28 pm
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lojëra

Ne kete forum, mund te argetoheni me lojera te ndryshme per te kaluar sa me mire ne kete forum islam
11Numero deri ne n...
Sat Dec 25, 2010 12:15 am
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Forumi Rinor Empty
 

Gjuhet tjera

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

English

11Islam
Thu Oct 07, 2010 5:13 am
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Turkce

22Namaz
Wed Oct 20, 2010 9:49 am
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Italiano

11Ṣalāt
Wed Oct 20, 2010 9:53 am
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Espanol

11Salat
Wed Oct 20, 2010 9:56 am
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Deutsch

11Salat (Gebet)
Wed Oct 20, 2010 10:00 am
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Forumi Rinor Empty
 

Forumi jone

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Komentet per forumin

Cdo koment tuajin, silleni ketu...
514s.a
Sun Nov 21, 2010 7:49 am
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Forumi Rinor Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 210 artikuj
Forumi ka 55 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri marisoltompson
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 30 më Mon Sep 20, 2021 3:12 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrators ][ Moderators ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur