Zëri Islam
Es selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Ju deshirojme caste te mira ne forumin 'Zeri Islam', duke deshiruar qe te perfitoni nga ky forum.
Ne qofte se nuk jeni te regjistruar ne forum, atehehere klikoni ne butonin Regjistrohu dhe kjo nuk do te ju marre kohe me shume se 30 sec, ne qofte se jeni i regjistruar, atehere mund te hyni ne forum, duke klikuar ne butonin Identifikohu.
Zëri Islam


 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Es selamu alejkum vellezer dhe motra. Forumi "Zeri Islam" me permbajtje fetare, sapo eshte hapur dhe ka nevoje per anetare. Ndihmoni te perhapet fjala e All-llahut.
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Kujtimi (163)
 
abdullahemin-besnikmumin (30)
 
Mustaf (16)
 
Armendi (15)
 
arbnora (13)
 
antimunafikun (9)
 
albert (3)
 
fatlume neziri (3)
 
Ardita (1)
 
Muhamedin.K (1)
 
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Zekati
Sat Sep 17, 2011 4:01 am nga Armendi

» enis rama , nevoja jone per ALLAHUN
Sat Sep 17, 2011 3:53 am nga Armendi

» Ramazani
Sat Sep 17, 2011 3:46 am nga Armendi

» Njëzet e dy pyetje prej priftit për muslimanin,e një pyetje nga muslimani!
Mon Jun 20, 2011 10:54 am nga Kujtimi

» libri riajdu salihi vellimi i pare ne shitje
Mon Jun 20, 2011 10:53 am nga Kujtimi

» rruga me eshkurter per ne xhennet - enis rama
Thu Jun 09, 2011 2:37 pm nga abdullahemin-besnikmumin

» Teoria e re: Ne fakt njeriu nuk e mka prejardhjen prej majmunit
Wed Jan 05, 2011 1:43 am nga Kujtimi

» Hadithi i dites
Fri Dec 31, 2010 11:22 pm nga Kujtimi

» Të diplomuarit e parë të akademisë pedagogjike islame në Gjermani
Fri Dec 31, 2010 11:18 pm nga Kujtimi

Kush është në linjë
0 Përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 0 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 10 më Thu Aug 18, 2016 6:38 pm
Statistikat
Forumi ka 55 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri marisoltompson

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 210 artikuj v 152 temat
Ora
Affiliates
free forum
Vizitat nderkombetare
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 un si nje person qe i takoj fese islame...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
fatlume neziri
Anetare i ri
Anetare i ri


Numri i postimeve : 3
Pikët : 5
Allahu të shpërbleftë : 0
Join date : 20/10/2010

MesazhTitulli: un si nje person qe i takoj fese islame...   Wed Oct 20, 2010 12:52 pm

un quhem Fatlume Neziri deshira ime esht qe te jap ligjerata neper krejt xhamit muslimane por per te aritur deri te kjo duhet me kalu shum ruge:shkollimi sjellja, kushtet, islamike etj.Dua qe feja jone te perparon me tutje sepse te gjith njerzit qe jeojn duhet ditur se feja e cila egziston me te vertet esht feja jone ISLAME-MUSLIMANE ju lus te gjith muslimanve ku do qe gjinden ta mbeshtesin fene ton sepse me te vertet meriton perparim kjo feje ALLAHU ju ruajt nga gjdo gje e keqe qe egziston ne kete bote ESELAMUN ALEJKUM..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kujtimi
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 163
Pikët : 523
Allahu të shpërbleftë : 4
Join date : 31/08/2010
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: un si nje person qe i takoj fese islame...   Wed Oct 20, 2010 12:56 pm

Es selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu


Ju urdheroj mire se ardhje ne forumin tone islam, moter e nderuar, dhe inshallah do te kemi dobi e te mesojme gjera te reja. Allahu ju ndihmofte/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://zeri-islam.albanianforum.net
fatlume neziri
Anetare i ri
Anetare i ri


Numri i postimeve : 3
Pikët : 5
Allahu të shpërbleftë : 0
Join date : 20/10/2010

MesazhTitulli: Re: un si nje person qe i takoj fese islame...   Wed Oct 20, 2010 1:02 pm

Inshallah ZOTI na ndihmon gjithve qe ti zgjedhim pyetjet te cilat nuk i kuptojm...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kujtimi
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 163
Pikët : 523
Allahu të shpërbleftë : 4
Join date : 31/08/2010
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: un si nje person qe i takoj fese islame...   Fri Dec 24, 2010 7:19 am

Amin!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://zeri-islam.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: un si nje person qe i takoj fese islame...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
un si nje person qe i takoj fese islame...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zëri Islam :: Fillimi :: Prezentimi i anëtarëve-
Kërce tek: