Zëri Islam
Es selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Ju deshirojme caste te mira ne forumin 'Zeri Islam', duke deshiruar qe te perfitoni nga ky forum.
Ne qofte se nuk jeni te regjistruar ne forum, atehehere klikoni ne butonin Regjistrohu dhe kjo nuk do te ju marre kohe me shume se 30 sec, ne qofte se jeni i regjistruar, atehere mund te hyni ne forum, duke klikuar ne butonin Identifikohu.
Zëri Islam


 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Es selamu alejkum vellezer dhe motra. Forumi "Zeri Islam" me permbajtje fetare, sapo eshte hapur dhe ka nevoje per anetare. Ndihmoni te perhapet fjala e All-llahut.
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Kujtimi (163)
 
abdullahemin-besnikmumin (30)
 
Mustaf (16)
 
Armendi (15)
 
arbnora (13)
 
antimunafikun (9)
 
albert (3)
 
fatlume neziri (3)
 
Ardita (1)
 
Muhamedin.K (1)
 
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Zekati
Sat Sep 17, 2011 4:01 am nga Armendi

» enis rama , nevoja jone per ALLAHUN
Sat Sep 17, 2011 3:53 am nga Armendi

» Ramazani
Sat Sep 17, 2011 3:46 am nga Armendi

» Njëzet e dy pyetje prej priftit për muslimanin,e një pyetje nga muslimani!
Mon Jun 20, 2011 10:54 am nga Kujtimi

» libri riajdu salihi vellimi i pare ne shitje
Mon Jun 20, 2011 10:53 am nga Kujtimi

» rruga me eshkurter per ne xhennet - enis rama
Thu Jun 09, 2011 2:37 pm nga abdullahemin-besnikmumin

» Teoria e re: Ne fakt njeriu nuk e mka prejardhjen prej majmunit
Wed Jan 05, 2011 1:43 am nga Kujtimi

» Hadithi i dites
Fri Dec 31, 2010 11:22 pm nga Kujtimi

» Të diplomuarit e parë të akademisë pedagogjike islame në Gjermani
Fri Dec 31, 2010 11:18 pm nga Kujtimi

Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 10 më Thu Aug 18, 2016 6:38 pm
Statistikat
Forumi ka 55 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri marisoltompson

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 210 artikuj v 152 temat
Ora
Affiliates
free forum
Vizitat nderkombetare
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Rregullat e forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kujtimi
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 163
Pikët : 523
Allahu të shpërbleftë : 4
Join date : 31/08/2010
Age : 28
Location : Prizren

MesazhTitulli: Rregullat e forumit   Tue Oct 05, 2010 1:10 pm


Es selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Pershendetje anetare te nderuar te forumit Zeri Islam. Per mirembajtjen e forumit, nevojiten disa rregulla qe ndalojne nga gjerat e shemtuara, andaj ju duhet ndjekur patjeter keto rregulla.1. Regjistrimi eshte falas dhe ka te drejte regjistrimi cdo njeri.

2. Ne regjistrimin tuaj, nuk lejohet te perdoren emra fyes, banal apo cfare do emer tjeter qe nuk eshte ne perputhje me sjelljen e nje njeriu ne islam.

3. Pas regjistrimit, ju duhet te prezentoheni ne menyre qe sado pak te dijme per njeri-tjetrin.

4. Temat duhen postuar ne vendin e duhur, ndryshe ato pozicionohen ne vendin e tyre nga moderatoret.

5. Çdo teme qe nuk eshte islame apo jashte islamit, cdo teme qe ekziston ne forum dhe postohet per here te dyte, ato do te fshihen.

6. Ndalohen fyerjet ne mes te anetareve, cfaredo qofte ajo...

7. Ndalohen mesazhet private PM ne mes te motrave dhe vellezerve, ndryshe mund te vije deri te perjashtimi.

8. Kur te hapet nje teme e re, duhet ndjekur rregullen e drejtshkrimit, p.sh te shkruhet Teme e re, e jo TeMe E rE apo temmmeee e reee...

9. Temat e reja, duhen te hapen ne forumet e duhura qe lidhen me temen qe hapen

10. Avatari juaj nuk mund te permbaje foto jo islame, perndryshe avatari juaj do te ndryshohet.

11. Ne firmen tuaj, nuk guxon te kete reklamime te webfaqeve apo forumeve, e gjerave te ndryshme...

12.Lejohet marrja e materialeve nga forumet tjera apo webfaqet, me kusht qe te dihet burimi i tyre.

13. Nuk lejohet postimi i fotografive te lira qe nuk perkasin me temen neper forumet tjera, perveqese te forumi i fotografive, kurse fotografite qe vijne me temen, jane te lejuara.

14. Moderatoret kane te drejten e mbikeqyrjes se forumit, ku mund te fshiejne, ndryshojne, zhvendosin apo mbyllin temat apo postimet.
Keto jane rregullat per momentin, e me kohe, inshallah, shtohen edhe rregulla te reja ne baze te nevojes.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://zeri-islam.albanianforum.net
 
Rregullat e forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zëri Islam :: Fillimi :: Forumi "Zeri Islam"-
Kërce tek: